Firma Bezop Sp. z o.o. z siedzibą w Świeciu zajmująca się  handlem wyrobami aluminiowymi. Oferująca szeroki wachlarz produktów od greckiego producenta ALUMINCO poszukuje osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Przedstawiciel Handlowy

Region: województwo Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, zachodniopomorskie, mazowieckie, łódzkie, śląskie, małopolskie.

Zakres obowiązków:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów;
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych z Klientem;
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem;
  • Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych;
  • Przygotowywanie i prezentowanie ofert handlowych;
  • Doradztwo w zakresie oferowanych produktów.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży wyrobów aluminiowych;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Znajomość technik sprzedaży;
  • Nastawienie na rozwój i osiąganie wyznaczonych celów;
  • dobra organizacja pracy, dyspozycyjność, komunikatywność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełen etat;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia zależne od doświadczenia i posiadanych kompetencji;
  • Kompleksowe szkolenie produktowe;
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym otoczeniu;
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres e-mail:  sekretariat@bezop.eu