Nasze atuty

TERMINOWOŚĆ I SOLIDNOŚĆ W REALIZACJI ZAMÓWIEŃ

SZEROKIE SPEKTRUM OFEROWANYCH PRODUKTÓW

ELASTYCZNA POLITYKA CENOWA

PROFESJONALNA OBSŁUGA KLIENTA

DOSKONAŁA ZNAJOMOŚĆ BRANŻY POPARTA WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM

INDYWIDUALNE WARUNKI HANDLOWE DOSTOSOWANE DO POTRZEB KLIENTA

Główną gałęzią działalności firmy BEZOP Sp. z o. o. jest handel wyrobami aluminiowymi. Oferujemy szeroki wachlarz produktów od greckiego producenta ALUMINCO.

Dzięki naszemu sprawdzonemu dostawcy jesteśmy w stanie zagwarantować produkty najwyższej jakości. Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży stalowej, które pozwala nam spełniać oczekiwania naszych klientów co do konkurencyjności cen, jakości wyrobów i czasu dostawy.


Firma Aluminco założona w 1982 roku, była pionierem w produkcji odlewów aluminiowych o klasycznych wzorach do wszelkich zastosowań architektonicznych. Obecnie produkty ALUMINCO sprzedawane są w ponad 60 krajach na całym Świecie z roczną produkcją na poziomie 50.000 ton

W ramach procesu rozwoju wszystkie serie produktów są certyfikowane przez renomowane instytucje międzynarodowe, takie jak UK Laboratory Intertek, US UL CLEB Test Laboratory oraz akredytowany niemiecki instytut IFT ROSENHEIM.

Aluminco nieustannie doskonali każdy aspekt działalności, inwestując w badania i rozwój. Zespół inżynierów pracuje nad tym aby łączyć estetykę projektu z funkcjonalnością, aby dostarczyć projekt, który przetrwa próbę czasu.